Güvenlik

Yapyapıştır'da gizlilik esastır.

Bunun en önemli bölümü de alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgilerinin gizliliğidir.

Yapyapıştır.com'dan yapacağınız alışverişler için kredi kartınızı kullanmanız gerekmektedir.

Bilgisayarınıza girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz internet ortamına geçmeden önce SSL teknolojisi ile şifrelenmekte ve sunucularımıza şifreli kod olarak aktarılmaktadır. Bu teknoloji ile üçüncü şahısların bu bilgilere erişmesi mümkün olmamaktadır.

Kart numaranız hiç bir şekilde veritabanımıza kayıt edilmemekte, bu da güvenliği arttırmaktadır.

Diyelim ki bir lokantaya akşam yemeğine gittiniz. Kredi kartı bilgilerinize kaç kişinin ulaşabildiğini hiç düşündünüz mü? Kartınızı uzattığınız garsona güvenlikle donatılmış bir bilgisayardan daha mı çok güveniyorsunuz? Yada kasiyer'e? Ya da lokanta sahibine? Muhasebecisine?

Sanal ortamda alışveriş daha güvenlidir. Uzmanlar içine hiç insan faktörü karışmayan otomatik bir şifrelemenin en güvenli yol olduğu konusunda hemfikirler.

Dünyadaki milyonlarca internet kullanıcısı gibi siz de günün 24 saati gönül rahatlığı içinde internet üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

(*) Yapyapıştır'ta sunulan bazı hizmet ve ürünler, kredi kartı seçeneği dışında peşin olarak da satın alınabilmektedir. Bu husus ilgili hizmet veya ürün sayfasında gösterilmektedir.

SSL teknolojisinin yanısıra, tüm üyelik bilgileriniz kişisel şifreniz (Password) ile de korunmaktadır. Veritabanımızda ve sunucularımızda hiç bir şekilde kredi kartı bilgilerini saklamadığımız gibi, kişisel üyelik ve seyahat profili bilgilerinin korunmasında da azami çaba ile en ileri teknolojileri kullanarak sistemimizi Firewall donanım ve yazılımları ile de korumaktayız.

Gizlilik Esaslarımız

Yapyapıştır'da gizlilik esastır. Yapyapıştır ile müşteri olarak ilişki kurduğunuz anda, alışveriş yapmış olup olmamanıza bakmaksızın sizden talep ettiğimiz tüm bilgilerin gizli kalacağını taahhüt ediyoruz.
Bu taahhüt çerçevesinde Yapyapıştır'ne üye olarak sizlerden şu kişisel bilgileri talep edebiliriz:

Üyelik Bilgileri:

  1. Adınız, soyadınız
  2. E-posta adresiniz: E-posta adresinizi almamızın nedeni size yapmış olduğunuz siparişinizin bir kopyasını emailinizde saklayabilmeniz içindir. E-mail adresinize zaman zaman son dakika promosyon duyuruları ve haber mektubu da gönderebiliriz. Ancak şayet bunları almak istemediğinizi belirtirseniz bu servisten muaf tutulursunuz.
  3. Telefon numaranız: Telefon numaranız acil bir durumda size ulaşabilmemiz için gereklidir.
  4. Kredi kartı bilgileriniz (sadece alışveriş aşamasında): Kredi kartı bilgileriniz hiç bir şekilde veritabanımıza kaydedilmez ve tutulmaz. Bu bilgiler doğrudan SET protokolü altında ve SSL şifrelemesi sistemi ile Garanti Bankası'na aktarılır.
Email :
Şifre :
ÜYE OL!!!
0,00 TL

 
 
AnaSayfa    |    Hesabınız    |    Gelişmiş Arama    |    Garanti ve İade Şartları    |    Güvenlik ve Gizlilik    |    Bize Ulaşın
SSL